Masina de gaurit / insurubat fara acumulator, Raider RDP-SCD20 Solo, 030130, 20 V, 44 Nm, 1400 rpm
| 57.11 Lei x 4 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Masina de gaurit / insurubat fara acumulator, Raider RDP-SCD20 Solo, 030130, 20 V, 44 Nm, 1400 rpm, este un produs ideal de bricolaj.
Mod de utilizare Masina de gaurit / insurubat fara acumulator, Raider RDP-SCD20 Solo, 030130, 20 V, 44 Nm, 1400 rpm,
Masina de gaurit / insurubat fara acumulator, Raider RDP-SCD20 Solo, 030130, 20 V, 44 Nm, 1400 rpm, se utilizeaza pentru gaurirea diferitelor materiale, dar si pentru insurubare.
Ai online Masina de gaurit / insurubat fara acumulator, Raider la un pret foarte avantajos si transport garantat oriunde in Romania. Prin achizitionarea acestui produs online, nu mai trebuie sa te deplasezi pana la ele, vin ele la tine acasa si le poti gasi chiar in diferite oferte si promotii. Astfel ai doua mari avantaje: Masina de gaurit / insurubat fara acumulator, Raider RDP-SCD20 Solo, 030130, 20 V, 44 Nm, 1400 rpm, la un pret special si transport garantat pana la tine acasa.
Beneficii client :
- Usor de transportat
- Usor de utilizat si eficienta
Avantaje produs :
- Ideal pentru gaurire si insurubare
- Led de iluminare
Date tehnice Masina de gaurit / insurubat fara acumulator, Raider RDP-SCD20 Solo, 030130, 20 V, 44 Nm, 1400 rpm, :
Trepte de viteza: 2 trepte
Trepte moment de torsiune: 25
Turatie la mers in gol: 1400 rpm
Moment de torsiune: 44 Nm
Domeniu prindere mandrina: 13 mm
Led de iluminare: DA
Numar acumulatori: 0
Tip acumulatori: Li-Ion
Tensiune acumulatori: 20 V
Producator: Raider
- Tensiune nominala 20 V cc
- Diametrul sculelor de angrenare de 13 mm
- Viteze de ralanti I 0-400 / II 0-1400 rpm
- Rata de reglare a cuplului 25 + 1
- Viteze mecanice 2
- Cuplu maxim 44 Nm