Polizor unghiular 20V Ø125mm 10 000min-1 RDP-SAG20, fara acumulator, Raider, 030136
| 90.69 Lei x 4 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
- Tensiune nominala 20 V cc
- Filet de imbinare M14
- Max. diametrul exterior al discului 125 mm
- Viteza fara sarcina 10 000 rpm
Diametru disc 125 mm Putere 0 W Tip lucrare Profesional Suprafata lucru Metal Culoare Negru/Rosu Viteza maxima (rpm) 10000/min Tip alimentare Acumulator