Invertor sudura ProWeld MMA 140DLS 4551MMA1402
| 174.11 Lei x 4 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Tehnici de sudare utilizabile: MMA, TIG.
Functii: Anti Stick
Toate functiile sunt controlate de microprocesor de ultima generatie.
Usor de transportat gratie constructiei compacte.
Tehnologie IGBT de ultima generatie.
Set de livrare
Cablu de masa, cablu portelectrod, masca de protectie, perie de sarma, ciocanel pentru zgura.
Date tehnice
Tensiune de alimentare (V) 1 faza c.a. 230 ± 10%
Frecventa (Hz) 50
Curent de intrare (Imax/Ieff) (A) 30/14
Tensiune la mers in gol (V) 58 - 62
Curent de sudura (A) 10 - 140
Frecventa invertor 42
Regim (ciclu) de functionare 15% 140A 60% 92A 100% 60A