Invertor de sudura ProWeld MMA-160DLS PROFESIONAL
| 187.89 Lei x 4 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Cel mai nou model de invertor pentru sudare Proweld, MMA-160DLS.
Tehnici de sudare utilizabile
Înglobează cele mai noi tehnologii și funcționalități disponibile în acest moment.
Hot Start: aparatul produce un boost al tensiunii de ieșire ce ușurează inițierea arcului electric.
Caracteristici tehinice:
Model: MMA-160 DLS
Tehnologie: Invertor, IGBT + MCU
Electrozi utilizabili: 2.5 / 3.2 / 4.0 mm, 6013, 7018 etc.
Regim de functionare la 40 ºC:
- 160A @ 30%;
- 130A @ 60%;
- 110A @ 100%
Tensiune la mers in gol: 82 V (VRD OFF)
Curent de sudare: 40 - 160 A c.c.
Afisaj electronic: Da, LCD
Tip curent sudare: Curent continuu
Tensiune de alimentare: Monofazat, 230V±10%, 50~60Hz,
Eficienta: 85%