Amestecator vopsea/adeziv/mortar COLLOMIX Germania, C-Mix1400, doua trepte de viteza, 1400W
| 313.65 Lei x 4 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
PRODUCATOR:
COLLOMIX Rühr- und Mischgeräte GmbH, Gaimersheim, Germania
Collomix C-MIX1400 are siguranta la pornirea accidentala.
DATE TEHNICE:
Alimentare: 220 V
Putere nominala: 1.400 W
Turaţie nominala: 400/ 630 minˉ¹
Volum amestecare: 70 l
Diametru paleta: 140 mm