Lant drujba 400mm, 0.325" ProGARDEN LM400-0.325
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Compatibil cu motoferastraul Progarden MF3040P.
Date tehnice
- dimensiune: 400mm
- pas: 0.325"
- grosime: 1.3mm