Masina de gaurit / insurubat 20V 1 X 1.5Ah 13mm 44Nm RDP-SCD20, Raider, 030211
| 100.71 Lei x 4 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Masina de gaurit:
- Reglarea cuplului: 25 + 1
- Cuplu: 44 Nm
- Blocarea automata a axului
- Maner cu manson unic: 13 mm
- Doua trepte de viteza: 0 - 400 si 0 - 1400 rpm
incarcator:
- Sursa de alimentare / curent alternativ: 230 V AC / 50 Hz
- Tensiunea de iesire: 21,5 V DC
- Timp de incarcare a acumulatorului: 1 h
- Curent de incarcare: 2,4 A
baterie:
- Tensiune nominala: 20 V DC