Motopompa apa curata 2" ROMP50ZB26, 7CP, 533L/min, H 8m/30m
| 292.86 Lei x 4 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Motopompa apa curata Rotakt ROMP50ZB26, 7 CP, 2 inch are un nivel redus de zgomot si consum redus de combustibil.
Motopompa cu refulare si absortie pe 2 inch, pentru apa curata cu motor pe benzina de 7.0 CP.
Mod de functionare Motopompa apa curata Rotakt ROMP50ZB26, 7 CP, 2 inch:
Motopompa are dimensiuni reduse, structura compacta, usurinta in operare si transport.
Motopompa Rotakt ROMP50ZB26 este certificata conform normelor CE, EPA, CARB , GS, EURO V.
Pentru apă curată, cu refulare și absorbție pe 2".
- Motor pe benzina, OHV 7CP, 4 timpi, inclinat 25°, racit cu aer
- Nivel redus de zgomot si consum combustibil
- Dimensiuni reduse, structura compacta
- Usurinta in operare si transport
Avantaje
- Certificată conform normelor CE, EPA, CARB, GS, EURO V
Specificații tehnice
Debit maxim 533 l/min Diametru orificiu de aspiratie 50mm / 2 Diametru orificiu de refulare 50mm / 2 Inaltime absorbtie 8 m Inaltime refulare 30 m Timp amorsare <180 secunde Aprindere motor Bobină de inducție Capacitate combustibil 3,6 L Capacitate rezervor ulei 0,6 L Consum combustibil ≤395 g/kW/oră Dimensiuni motor (Lxlxh) 405 x 365 x 375 mm Filtru aer motor Uscat, cu dublu element de filtrare Greutate motor 16 kg Numar cilindri motor 1 cilindru Racire motor Răcit forțat cu aer Sistem de ungere motor Barbotaj Model motor 170F Tip motor 4 timpi, OHV, înclinat 25° Putere maximă motor 7,0 CP Capacitate cilindrică 212 cmc Diametru / Cursa piston 70 / 55 mm Dimensiune ambalat (Lxlxh) 470 x 370 x 380 mm Greutate 24 Kg Set livrare