Motopompa apa curata Rotakt ROMP50ZB28-3,8Q,putere 7 CP,212 CC,4 timpi,debit maxim 600 l/min,inaltime absorbtie 8 m,refulare 28 m,diametru aspirare/refulare 50 mm (2 toli)
| 349.48 Lei x 4 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Cauţi Motopompa Rotakt ROMP50ZB28-3,8Q, pentru apa curata, 2"? Ai ajuns în locul potrivit. Cumpără acum produsul care îţi face munca mai uşoară. Deoarece calitatea produselor este principala noastră preocupare, Rotakt îţi pune la dispoziţie utilaje şi accesorii agricole pe care să le foloseşti cu încredere pentru uşurarea muncii în curte sau grădină. Vrei să scurtezi timpul pentru a îndeplini lucrarea pe care ţi-ai propus-o şi să depui minimul de efort în timp ce faci asta?
Motopompa Rotakt ROMP50ZB28-3,8Q cu refulare si absortie pe 2" este destinata special pentru pomparea apei din bazine de apa, fantani, lacuri sau puturi de adancime medie.
Motopompa Rotakt ROMP50ZB28-3,8Q are un nivel redus de zgomot si consum redus de combustibil.
Motopompa are dimensiuni reduse, structura compacta, usurinta in operare si transport.
Motopompa Rotakt ROMP50ZB28-3,8Q este certificata conform normelor CE, EPA, CARB , GS, EURO V.
Continut pachet:
• 1x Motopompa ROMP50ZB28-3,8Q;
• 1x Sorb;
• 2x Racord 2”;
• 1x Cheie de bujii;
• 1x Manual de utilizare;
• 1x Declaratie de conformitate.
| Model motor | R210 |
|---|---|
| Numar cilindri motor | 1 cilindru |
| Inaltime refulare | 28 m |
| Inaltime absortie | 8 m |
| Diametru refulare | 50 mm / 2" |
| Diametru aspiratie | 50 mm / 2" |
| Timp amorsare | < 180 sec |
| Greutate | 24 kg |
| Racire motor | Racit fortat cu aer |
| Filtru aer motor | Uscat, cu dublu element de filtrare |
| Tip motor | 4 timpi, OHV, inclinat 25° |
| Consum combustibil | ≤395 g / kW / ora |
| Capacitate ulei motor | 0.6 l |
| Capacitate combustibil | 3.6 l |
| Sistem de ungere motor | Barbotaj |
| Aprindere motor | Bobina de inductie |
| Diametru / Cursa piston | 70 / 55 mm |