Powerbank Dedra DEPP1200 cu pornire motor de 12000 mAh
Caracteristici:
- Posibilitatea de a porni motorul de mai multe ori fără a fi nevoie să reîncărcați powerbank
- Quickcharge - priză de încărcare rapidă pentru un smartphone, difuzor Bluetooth, tabletă.
- Lanternă LED de 1W multitask încorporată - lumină continuă, lumină stroboscopică, semnal SOS
Date tehnice:
- Capacitate: Li-PO 12000 mAh
- Tensiune și curent de intrare: 15V 1A, 5V 2A
- Tensiune și curent de ieșire: încărcare rapidă, 5V 2.4A, 9V 2.0A, 12V Jump Starter 10A
- Curent continuu / de vârf: 200A / 500A
- Temperatura de lucru: -20 ℃ ~ 50 ℃
- Cabluri jumper cu protectie: DA
- Protecție la supraîncărcare: DA
- Protecție la descărcare: DA
- Protectie termica: DA
- Protectie inversa polaritatii: DA
- Protecție la scurtcircuit: DA
- Protectie la suprasarcina: DA
- Dimensiuni dispozitiv: 162 * 85 * 30 mm
- Greutate: 400 g
Completare:
- Powerbank
- Cablurile pentru motorul de urgență încep cu un sistem inteligent de securitate
- Incarcator auto cu priza de bricheta 12V
- Cablu de încărcare USB cu max. curent de încărcare 2A