Statia de alimentare cu energie electrica UPS DEDRA DEZS0600 600W / 1200W
| 257.20 Lei x 24 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Descoperă stația de alimentare cu energie electrică UPS DEDRA DEZS0600, o soluție inteligentă pentru protejarea echipamentelor tale electronice în cazul întreruperilor de curent. Cu o putere continuă de 600W și o capacitate de vârf de 1200W, acest UPS asigură alimentarea stabilă a dispozitivelor critice și îți oferă timp suficient să-ți salvezi datele importante și să închei activitățile în curs. Compact și eficient, UPS-ul DEDRA DEZS0600 se integrează perfect în orice mediu de lucru sau casnic. Cu funcții avansate de protecție împotriva supratensiunii, fluctuațiilor și scurtcircuitelor, acest dispozitiv îți oferă liniștea că echipamentele tale sunt în siguranță. Investește într-o alimentare electrică neîntreruptă și asigură continuitatea operațiunilor tale cu stația UPS DEDRA DEZS0600!
Acesta servește în principal ca sursă de alimentare de urgență atunci când se întrerupe alimentarea de la rețea. Stația funcționează cu toate dispozitivele de rețea de până la 600 W - datorită acestui lucru și a capacității mari, utilizatorul poate alimenta dispozitive precum un smartphone, o cameră foto, un laptop sau un televizor. O astfel de stație va fi utilă și în timpul călătoriilor mai lungi sau în diverse tipuri de excursii, cum ar fi excursiile cu cortul sau expedițiile în aer liber.
Caracteristicile centralei DEDRA DEZS0600:
- Forma de undă sinusoidală a tensiunii de ieșire
- Compatibil cu toate dispozitivele de rețea de până la 600W
- Capabil de încărcare cu un panou solar
- Funcția de pornire a motorului [12V]< br />
- Diverse caracteristici de siguranță:
- împotriva supraîncărcării
- împotriva căderilor de tensiune
- rezistent la scurtcircuit
- termic
- Iluminat cu LED-uri
- Afișaj LCD
- Inclus:
- încărcător - 1 buc.
- încărcător auto cu priză de 12V pentru brichetă
Date tehnice ale stației de alimentare DEDRA DEZS0600:
- Putere nominală: 600W
- Putere de vârf: 1200W
- Tip de baterie încorporată: LiFePO4
- Capacitatea bateriei: 640Wh/50 Ah/12.8V< br />
- Parametrii de încărcare a bateriei: DC 12-30V, max. 5.4A< br />
- Parametrii de încărcare prin intermediul panoului fotovoltaic: 12-30 V< br />
- Timp de încărcare completă: DC:8~9 ore
- Porți de ieșire USB:
- 1xUSB-C 5V-20V [3A]< br />
- 2xUSB 5V [2.4A]
- 1xQC3.0 [5V-12V max 3A]
- Porturi de ieșire AC: 2x230V ~ 50Hz< br />
- Porturi de ieșire DC: 2x12-30V/10A
- Iluminare cu LED-uri: 12W
- Temperatura de funcționare: -20℃ până la +55℃