Statia de alimentare cu energie electrica UPS DEDRA DEZS1500 1500 W / 3000 W
| 603.34 Lei x 24 rate |
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Descoperă stația de alimentare cu energie electrică UPS DEDRA DEZS1500, un echipament fiabil și puternic, ideal pentru protejarea dispozitivelor tale în cazul întreruperilor de curent. Cu o putere continuă de 1500W și o capacitate de vârf de 3000W, acest UPS asigură alimentarea stabilă a echipamentelor critice și previne pierderile de date sau avarierea aparatelor. Indiferent dacă ești acasă sau la birou, stația DEDRA DEZS1500 oferă o soluție de backup eficientă. Compact și ușor de utilizat, UPS-ul nostru este proiectat să ofere performanțe ridicate și să protejeze valoroasele tale dispozitive în orice situație neașteptată. Investește în siguranța și stabilitatea sistemului tău electronic cu DEDRA DEZS1500!
Servește în principal ca sursă de alimentare de urgență atunci când se întrerupe rețeaua electrică. Stația funcționează cu toate dispozitivele de rețea de până la 1500 W - datorită acestui lucru și capacității sale mari, utilizatorul poate alimenta dispozitive precum un smartphone, o cameră foto, un laptop sau un televizor. De asemenea, stația este potrivită pentru călătorii mai lungi, excursii cu cortul și activități în aer liber. Un confort suplimentar este reprezentat de iluminarea cu LED-uri instalată în această stație de alimentare, care poate fi utilizată în trei moduri - ca lumină continuă, în modul intermitent și în modul SOS.
Caracteristicile centralei DEDRA DEZS1500:
- Forma de undă sinusoidală a tensiunii de ieșire
- Compatibil cu toate aparatele de rețea de până la 1500W
- Capabil de încărcare cu un panou solar
- Funcția de pornire a motorului [12V]
- Serie de protecții:
- împotriva suprataxării
- împotriva supraîncărcării
- împotriva căderilor de tensiune
- protecție la scurtcircuit
- suprasarcină
- termic
- Iluminat cu LED-uri [12W LED continuu/Flashing/SOS]
- Afișaj LCD
- Inclus:
- încărcător - 1 buc.
Specificații tehnice ale centralei DEDRA DEZS1500:
- Putere nominală: 1500W
- putere de vârf: 3000W
- Tip de baterie încorporată: LiFePO4
- Capacitatea bateriei: 1408Wh/55 Ah/25.6V< br />
- Parametrii de încărcare a bateriei: DC 12-30V, max. 9.4A< br />
- Parametri pentru încărcarea prin panou fotovoltaic: 12-30 V< br />
- Timp de încărcare completă: DC:9~10 ore
- Porți de ieșire USB:
- 2xUSB-C 5V-20V [3A]< br />
- < span style="font-size: 12pt;"> 3xUSB 5V [2.4A]
- 1xQC 3.0 [5V-12V max 3A]
- Porturi de ieșire AC: 3x230V ~ 50Hz< br />
- Porturi de ieșire DC: 2x12-30V/10A
- Iluminare cu LED-uri: 12W
- Temperatura de funcționare: -20℃ până la +55℃